top of page

Wesprzyj Podwójne Wyzwanie swoim 1% podatku!W odpowiedzi na Państwa zapytania, uruchomiliśmy możliwość wspierania Podwójnego Wyzwania, podjętego przez Marka Rybca, wpłatami 1 procenta podatku. Możecie Państwo tego dokonać wpisując w zeznaniu podatkowym numer KRS Fundacji Hospicjum Onkologiczne (0000128039) wraz z dopiskiem "Podwójne Wyzwanie". Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup wyposażenia medycznego Poradni Leczenia Bólu.


Dlaczego warto swój 1% przekazać właśnie FHO? Argumentów dostarcza list zespołu Hospicjum.


Szanowni Państwo,


w hospicjum stajemy często wobec najpoważniejszych pytań. Na wszystkie jest tylko jedna odpowiedź: dobro naszych pacjentów. To ich mamy zawsze przed oczami. Chcemy, by Panie Joanna, Barbara, panowie Mieczysław i Włodzimierz oraz pozostałe 250 osób, którymi się dzisiaj opiekujemy, czuły, że FHO jest im życzliwe. Chcemy widzieć na ich twarzach jak największy spokój, ofiarować im i ich bliskim serdeczność, uśmiech i wrażliwość. Taki mamy cel. Jego realizacja w dużym stopniu zależy od Państwa wsparcia, np. w zakresie 1%.


PAŃSTWA WSPARCIE POMAGA NAM DZIAŁAĆ


Od 28 lat troszczymy się o pacjentów onkologicznych. Ze wszystkich sił staramy się, aby w naszym hospicjum było jak w domu, by każdy zaznał ciepła, bezpieczeństwa i akceptacji. Chcemy zapewnić naszym podopiecznym zarówno najlepszą opiekę medyczną, jak i zwykłą ludzką bliskość. Chcemy, by wszyscy przeżyli swój czas godnie i bez bólu. Nazywamy to podejście HOSPICJUM PLUS, wychodzimy bowiem poza standard czysto medyczny. Tak rozumiemy naszą misję i do tego się zobowiązujemy. Każdego roku opiekujemy się blisko 3,3 tys. chorych oraz ich bliskimi w żałobie. To trudne zadanie. Dlatego prosimy o Państwa wsparcie w naszej wymagającej, ale i pięknej codzienności.


1% - TO ŁATWE!


Przekazanie 1% jest bezpłatne, ponieważ w praktyce oznacza przekierowanie części już należnego podatku. Prosimy jedynie w odpowiedniej rubryce PIT-a wpisać numer KRS 0000128039 oraz kwotę 1% podatku, zaś w rubryce "cel szczegółowy": PODWÓJNE WYZWANIE. Druk z wypełnionym numerem KRS możecie Państwo pobrać ze strony fho.org.pl/przekaz-1, gdzie udostępniamy także darmowe narzędzie do rozliczania się przez internet. W razie wątpliwości jesteśmy do dyspozycji telefoniczne - 22 643 57 08. Karolina i Marcin z pewnością pomogą!


100% DOBRA


Szanowni Państwo, nasze hospicjum działa w ogromnej mierze dzięki Darczyńcom. Bez Państwa zaufania, otwartych serc i bezinteresowności nie damy rady tworzyć miejsca pełnego domowego ciepła. Dlatego gorąco prosimy o przekazanie 1% podatku za 2017 r. na rzecz naszych pacjentów. Dla nich każdy 1% to 100% ludzkiego dobra.


Z góry bardzo dziękujemy za Państwa pomoc. Łączymy wyrazy szacunku i wdzięczności!


Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu dot. 1%!


Zespół Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa

bottom of page